Producenci

4 prezentowe inspiracje, które sprawią radość każdej 3 latce

Czy lalka to odpowiedni prezent dla 3 latki? Może lepsze będą zabawki edukacyjne? Poszukiwanie prezentów bywa trudne i czasochłonne. Zwłaszcza jeżeli nie za dobrze znasz dziecko, któremu zamierzasz kupić upominek. Oto 4 pomysły na prezent, z którego ucieszy się każda 3 latka.

Maskotka wywoła uśmiech na twarzy niejednej 3 latki

Nie wiesz jaki prezent dla 3 latki wybrać? Jest coś co sprawi radość każdej małej dziewczynce. Ta tajemnicza zabawka to maskotka. Miękka zabawka, do której dziecko może przytulać się zasypiając, którą może zabierać na spacery i która towarzyszy mu w zabawie. Do pierwszej maskotki dziecko jest przywiązane emocjonalnie. Zabawka ta towarzyszy maluchowi bardzo długo. Nawet starsze dzieci często nie wyobrażają sobie zasypiania bez ukochanego pluszaka.

Zabawki edukacyjne, z których ucieszy się każda 3 latka

Szukasz pomysłu na prezent dla 3 latki? Zdecyduj się na zabawkę edukacyjną. Dzięki niej dziecko nie tylko miło spędzi czas, ale także nauczy się nowych rzeczy. Ciekawą i niezwykle rozwijającą zabawką dla 3 latki jest wielofunkcyjna tablica magnetyczna. Najczęściej do takiej tablicy dołączone są magnesy ze zwierzętami, ludźmi, czy ubraniami. Dziecko podczas zabawy rozwija mowę, uczy się nazywania, budowania zdań i nieco dłuższych wypowiedzi. Maluch może układać magnesy na tablicy w dowolny sposób dzięki czemu nabywa umiejętność planowania. Chcesz, żeby prezent dobrze wyglądał, był bezpieczny i trwały? Wybierz drewnianą tablicę magnetyczną.

Prezent dla 3 latki – oczywiście lalka

Jaki prezent dla 3 latki będzie odpowiedni? Oczywiście lalka. Już bardzo małe dziewczynki lubią bawić się lalkami. Możesz kupić samą lalę albo zabawkę z akcesoriami. Dziecko na pewno ucieszy się z małego łóżeczka, do którego będzie mogła kłaść lalę spać. Dobrym pomysłem na prezent jest też domek dla lalek. Zarówno lalka, jak i domek oraz akcesoria to zabawki, które rosną razem z dzieckiem. Mała dziewczynka przez lata będzie bawiła się tymi zabawkami. Od nowa meblowała domek, urządzała w nim przyjęcia dla lalek, czy bawiła się „w dom”.

Klocki prezent, który pokocha każda 3 latka

Dobrym pomysłem na prezent dla 3 latki są też klocki. Dzieci w tym wieku przeżywają fascynację tymi zabawkami. Uwielbiają budować wieże oraz inne konstrukcje. Zaczynają tworzyć z nich domki dla innych zabawek. Klocki to zabawka, którą może się bawić cała rodzina. Wspólne tworzenie różnych konstrukcji to wspaniała rozrywka zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl