Producenci

Jak prezent na chrzciny od dziadków będzie odpowiedni? 4 świetne pomysły!

Dziadkowie to niezwykle ważne osoby w życiu malutkiego dziecka. To także jedni z najważniejszych, po rodzicach i rodzicach chrzestnych, gości na Chrzcie Świętym. Przejęci dziadkowie często zastanawiają się jaki prezent na chrzciny będzie najlepszy. Podpowiadamy kilka sprawdzonych, pięknych propozycji, które z pewnością ucieszą i małego, świeżo upieczonego chrześcijanina, i jego rodziców!

1. Nieśmiertelne klocki pobudzające kreatywność

Chrzciny to jedyna taka okazja w życiu, dlatego prezent, także od dziadków, może być wyjątkowy! Najlepiej wybrać taką zabawkę, która zostanie z maluchem przez długi czas i nigdy się nie znudzi. Z pewnością do takich należą klocki. Polecamy w szczególności wielokolorowe, lekkie klocki konstrukcyjne – wafle. Można dobrać elementy o różnych rozmiarach, żeby dopasować je do wieku malca, a także wielkości miejsca do zabawy. Klocki są proste w użyciu i mogą nimi manipulować nawet malutkie dzieci. Ich zaletą jest także kompatybilność – w każdej chwili można uzupełnić zbiory o kolejne klocki.

2. Piękna książka i maskotka

Symboliczny prezent na chrzciny od dziadków? Z pewnością nie musi być wielki, za to może stać się ulubionym dla dziecka. Ładnie wydana, ciekawa książka, odpowiednia do czytania przed snem to bardzo dobry pomysł. Podarunek będzie jeszcze bardziej osobisty, gdy zostanie uzupełniony o miłą w dotyku, bezpieczną i kolorową przytulankę.

3. Prezent edukacyjny

Nauka i rozwój w trakcie zabawy – edukacyjne akcesoria przynoszą wiele pożytku, dlatego sprawdzą się jako prezent na chrzciny od dziadków. Zestawy edukacyjne to także takie, które umożliwiają zabawę w dorosłych. Akcesoria tematyczne, np. dla małego lekarza, kucharza zapakowane w zgrabną, estetyczną walizeczkę, z pewnością sprawią dużą przyjemność dzieciom i zapewnią dużo pasjonującej zabawy – z rodzicami, dziadkami i samodzielnie!

4. Lalka dla dziewczynki, auto dla chłopca

Dziadkowie mogą postawić na sprawdzone od lat pomysły na prezent na chrzciny – nieprzypadkowo zresztą lalki i auta są uwielbiane przez kolejne pokolenia dzieci! Opieka nad lalkami uczy empatii i odpowiedzialności, zaś pojazdy rozwijają motorykę i wyobraźnię przestrzenną. Obie propozycje wspaniale wypełniają naturalne potrzeby aktywności u dzieci!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl