Producenci

TABLET EDUKACYJNY DO PISANIA RYSOWANIA ZADANIA MATEMATYCZNE

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 39,90 zł 39.90
ilość szt.

towar niedostępny

Kod produktu: 667

Opis

TABLET EDUKACYJNY DO PISANIA RYSOWANIA ZADANIA MATEMATYCZNE

Dziecięca tablica do pisania z kalkulatorem do rozwiązywania zadań matematycznych - nauka przez zabawę !!!

Maxlife dziecięca tablica do pisania z kalkulatorem to narzędzie edukacyjne, które doskonale integruje naukę i zabawę. Zaprojektowana z myślą o dzieciach, umożliwia skuteczne utrwalanie i wzmacnianie wiedzy poprzez interaktywną rozrywkę. Łączy w sobie dwa kluczowe elementy: edukacyjny kalkulator oraz przestrzeń do pisania, rysowania i notowania. Dzięki temu dziecko może przeplatać naukę matematyki z twórczym wyrażaniem siebie.

Tablica jest wygodna i przenośna, idealna do ćwiczeń matematycznych w samochodach, samolotach, podróżach. Świetna aktywność dla dzieci, która zapewnia zaangażowanie, rozrywkę i naukę.

To nie tylko narzędzie edukacyjne, ale także inspirujący sposób na rozwijanie umiejętności matematycznych, logicznego myślenia oraz kreatywności u dzieci.
 
W zestawie znajduje się długopis, który umożliwia pisanie po tablicy oraz kabel USB-microUSB, który umożliwia jej ładowanie. Dołączona została również instrukcja, która pomoże w obsłudze kalkulatora i wskaże za co odpowiedzialne są poszczególne przyciski.
 
Kalkulator edukacyjny:
 
Wbudowany kalkulator oferuje ćwiczenia logiczne, które angażują umysł dziecka. Dziecko może rozwiązywać zadania matematyczne, takie jak dodawanie, odejmowanie, mnożenie czy dzielenie, stawiając czoła odpowiedniemu poziomowi trudności.
 
Stopnie trudności:
 
Wybór czasu na rozwiązanie zadania (5, 10 sekund lub bez timera) pozwala dostosować wyzwania do umiejętności dziecka. Tablica daje możliwość wyboru 3 stopnie trudności, co pozwala dostosować wyzwania do zdolności i doświadczenia ucznia
 
Interaktywna nauka:
 
Kalkulator posiada trzy gry logiczne - należy podać wynik działania, zapamiętać cyfry albo wybrać większą liczbę spośród innych. Ta interaktywna metoda nauki sprzyja zrozumieniu i utrwaleniu koncepcji matematycznych.
 
Kreatywność i wyrażanie siebie:
 
Obok kalkulatora znajduje się przestrzeń do pisania, rysowania i notowania. Dziecko może swobodnie tworzyć rysunki czy notatki. Funkcja bezpyłowego czyszczenia umożliwia wielokrotne wykorzystanie tablicy do nowych prac.
 
Kolor : różowy
 
W Zestawie: 
  • tablet 
  • rysik do pisania - rysowania
  • kabelek USB do ładowania 
  • instrukcja
 
IDEALNIE NADAJE SIĘ NA PREZENT !!!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl