Producenci

Sprawdź, jaki prezent dla 4 latki na urodziny kupić, by sprawić jej radość!

Dzień Dziecka czy urodziny? Jeśli tu jesteś, z pewnością szukasz idealnego upominku dla dziecka. Mając na uwadze Twój komfort, przygotowaliśmy odpowiednie propozycje! Sprawdź, jaki prezent dla dziewczynki na 4 urodziny kupić, by wywołać uśmiech na jej twarzy! My postawiliśmy na kreatywność - jesteśmy przekonani, że zgodzisz się z nami!

Czym się kierować?

Zastanawiasz się, czym kierować się, wybierając prezent dla czterolatki? Warto odpowiednio przemyśleć swoją decyzję i postawić na kreatywne rozwiązania. Dzięki zabawkom edukacyjnym dziecko pozna i zrozumie otaczającą je rzeczywistość, w prosty sposób przyswoi nowe wiadomości, a Ty rozbudzisz w nim jeszcze większe pragnienie odkrywania świata. Prawda, że warto poświęcić czas, by dokonać właściwego wyboru?

Wiemy, jak trudno jest znaleźć odpowiednie zabawki i zdecydować, jaki prezent dla dziewczynki na 4 urodziny kupić, by mieć pewność właściwego wyboru, dlatego, wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, przygotowaliśmy wyjątkowe propozycje!

Zabawki o charakterze edukacyjnym

Zabawki o charakterze edukacyjnym, to doskonały sposób na efektywną zabawę. Wybierając propozycje dodatkowo wspierające zręczność, koordynację wzrokowo - ruchową i refleks to strzał w dziesiątkę! Gra zręcznościowa „Krokodyl u dentysty” to propozycja dla całej rodziny. Krokodyl z paszczą pełną zębów, cierpi na ból jednego z nich. Zabawa polega na wciskaniu kolejnych ząbków tak szybko, by krokodyl nie ugryzł dziecięcego paluszka. Bezpieczna i trzymająca w napięciu zabawka to także doskonały pretekst do rozmowy o higienie jamy ustnej.

Zabawki, które uczą planowania

Chcesz podarować czterolatce zabawkę, która nauczy ją dążenia do celu, oszczędności i umiejętności planowania? Podaruj jej skarbonkę! Modele na baterie, z pieskiem lub kotkiem, dodatkowo motywują dziecko do odkładania drobnych kwot, w zabawny sposób poruszając się podczas wkładania monet.

Zabawki rozwijające kreatywność

Jeśli zastanawiasz się, jaki prezent dla 4 latki na urodziny kupić, by zabawka pozytywnie wpływała na rozwój kreatywności, postaw na wielofunkcyjną tablicę magnetyczną. Drewniane, ekologiczne pudełko, bogate wyposażenie i niemal niekończące się możliwości zabawy, ograniczone tylko dziecięcą wyobraźnią - jesteśmy jednak przekonani, że szybko zauważysz, że dziecięca wyobraźnia nie ma granic!

Pamiętaj o tym!

Niezależnie od tego, które z proponowanych rozwiązań wybierzesz, pamiętaj, by spełniały najważniejsze wymagania. Co oznacza to w praktyce?

- Dostosowanie do wieku i poziomu rozwoju dziecka;

- Zgodność z obowiązującymi atestami i normami;

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl